• -8%
  • -8%

Brynje Arctic Hat Violet

41,35 €
44,95 €
S DPH Dodanie 1 - 2 pracovné dni

Čiapka Brynje Arctic Hat 10406000 Violet

Najpredávanejšia čiapka od značky Brynje je súčasťou oceňovanej kolekcie, expedičnej hmotnosti do extrémne nízkych teplôt.

Veľkosť: S
  • S
skladom

Čiapka Brynje Arctic Hat 10406000 Violet

Najpredávanejšia čiapka od značky Brynje je súčasťou oceňovanej kolekcie, expedičnej hmotnosti do extrémne nízkych teplôt. Dôrazne odporúčame pre outdoorových nadšencov všetkých vekových kategórií. Ideálna, ak ste citliví na vlnu; podšívka zo sieťoviny bez svrbenia je mäkká, teplá a príjemná vedľa pokožky.

Kolekciu Arctic tvorí inovatívne outdoorové funkčné oblečenie. Dvojvrstvové oblečenie v tejto kolekcii má vnútornú stranu zo sieťoviny Super Thermo a vonkajšiu stranu z vysokokvalitnej izolačnej vlny Merino. Vďaka tejto kombinácii sieťoviny a vlny majú odevy pôsobivý pomer tepla a hmotnosti.

Vnútorná vrstva zostáva suchá vďaka malému počtu kontaktných bodov s pokožkou a sieťovina prakticky neabsorbuje vlhkosť. Bunky v sieťovine zachytávajú teplý vzduch, čo je tajomstvom jej vynikajúcich izolačných vlastností. Počas vysokej fyzickej aktivity sa výpary potu odvádzajú od tela k vonkajšej vlne, ktorá absorbuje a ďalej odparuje vlhkosť a vytvára izolačnú vrstvu nad bunkami sieťoviny. Žiadna iná základná vrstva nedosahuje tento efekt v jedinom výrobku.

Základné vrstvy Arctic, ktoré nosí nórska armáda a tímy polárnych expedícií, vás udržia v teple a suchu aj v tých najnáročnejších podmienkach. Kolekcia Arctic Double bola ocenená cenou za inováciu nórskeho textilného priemyslu a často získava najvyššie skóre v porovnávacích testoch značiek.

Veľkosť:
- S/M (obvod hlavy 54-56 cm)
- L/XL (obvod hlavy 56-59 cm)

 
Vlastnosti produktu:

- Veľkosť hlavy: 1,5 mm, - Veľkosť hlavy: 1,5 mm, - Veľkosť hlavy: 1,5 mm, - Veľkosť hlavy: 1,5 mm:
- Mäkké a pohodlné pri pokožke
- Bez svrbenia
- Dvojvrstvová technológia Brynje of Norway - bezkonkurenčný odvod vlhkosti a izolačný výkon pri extrémne nízkych teplotách
- Ľahký
- Priedušný
- Ploché švy, ktoré sa nekrčia
- Odolný
- Možnosť prania v práčke a opravy

Technické špecifikácie:

Materiálové zloženie:
- Vnútorná podšívka: 100% polypropylénová sieťovina
- Vonkajšia vrstva: Materiál: 80% Merino vlna a 20% polyamid
Hmotnosť materiálu:
- Vnútorná podšívka, sieťovina: 140 g/m2
- Vonkajšia vrstva, Merino vlna: 220 g/m2
Hmotnosť výrobku: 70 g
Priemer vlákna Merino: 20,5 mikrónu (jemné stredné)

10406000vi48

Dátový list

Pohlavie
Unisex
Farba
Fialová

Konkrétne Odkazy

Brynje Arctic Hat Violet

41,35 € 44,95 €