• -8%
  • -8%
Vesta BRYNJE Polar Fleece Vest (red)
Vesta BRYNJE Polar Fleece Vest (red)
Vesta BRYNJE Polar Fleece Vest (red)

Vesta BRYNJE Polar Fleece Vest red

119,55 €
129,95 €
S DPH Dodanie 1 - 2 pracovné dni

Vesta BRYNJE Polar Fleece Vest red

Skvele padnúce vesta z veľmi ľahkého mikroflísu so vzduchovou izoláciou a ochranou proti vetru. Je vyvinutá pre expedície, má vysoké izolačné vlastnosti vďaka sieťovine vnútri. Predná časť neprefúkne vďaka Windstopper. Vesta má vysoký golier, 2 vrecká na boku, 1 na hrudi a je celorozopínací

Veľkosť: vyber veľkosť
skladom

Vesta BRYNJE Polar Fleece Vest red

 Skvele padnúce vesta z veľmi ľahkého mikroflísu so vzduchovou izoláciou a ochranou proti vetru. Je vyvinutá pre expedície, má vysoké izolačné vlastnosti vďaka sieťovine vnútri. Predná časť neprefúkne vďaka Windstopper. Vesta má vysoký golier, 2 vrecká na boku, 1 na hrudi a je celorozopínací. Extra zateplený fleece, patrí k najteplejším výrobkom z fleecu vôbec.
Bundy a vesty sú ľahké a majú skvelé izolačné schopnosti. Váži minimálne a fungujú maximálne. Polar Bug sme vyvinuli na želanie expedícií, ktoré putujú do Grónska.
Využijete ich ale aj pre stredoeurópske podmienky. Vnútri je originálny sieťovina Bryn, navrchu jemný a ľahký microfleece.
Pre veľké mrazy je ideálna kombinácia s bundou Antarctic a oblečením Arctic Double.
Obľúbená je kombinácia s radom jemnej sieťoviny Wool Thermo Light, napr. Pre jarné a jesenné behanie. Skvelá je aj kombinácia s merino bielizňou Classic Wool.

Materiál:

Vonku: 100 polyesterových mikrofleecov
Vnútri: sieťka zo 100% polypropylénu
Hmotnosť materiálu microfleece: 125 g / m2

Hmotnosť sieťoviny: 140 g / m2

Hmotnosť materiálu Windstopper: 95 g / m2

10601007

Konkrétne Odkazy

upc
10601007

Vesta BRYNJE Polar Fleece...

119,55 € 129,95 €