Salewa Trek Mate 50+5 W Dark Denim

184,95 €
S DPH Dodanie 1 - 2 pracovné dni

Batoh Salewa Trek Mate 50+5 W Dark Denim

Dámsky veľký 50-litrový batoh s nastaviteľným nosným systémom na dlhšie turistické výlety a viacdňové vysokohorské túry.

skladom

Batoh Salewa Trek Mate 50+5 W Dark Denim

Dámsky veľký 50-litrový batoh s nastaviteľným nosným systémom na dlhšie turistické výlety a viacdňové vysokohorské túry.

Prispôsobiteľný nosný systém
Ľahko nastaviteľný nosný systém Dry Back Custom je navrhnutý tak, aby vyhovoval všetkým pohlaviam. Má polstrovaný chrbtový panel EVA a 3D ventilačné kanáliky, ktoré podporujú dobré prúdenie vzduchu a priedušnosť na chrbte vo všetkých štyroch ročných obdobiach, zatiaľ čo delené ramenné popruhy stále umožňujú veľkú voľnosť pohybu. Nastaviteľná dĺžka chrbta a anatomicky tvarované, polstrované ramenné popruhy, bedrová opierka a bedrový pás poskytujú individuálne prispôsobenie. Okrem toho popruhy na zdvíhanie záťaže zabezpečujú optimálne prispôsobenie chrbtu na dlhé vzdialenosti, zatiaľ čo predtvarovaný bedrový pás zaručuje priliehavé nosenie a dobrý prenos záťaže na boky. A ľahká konštrukcia pomáha udržať nízku hmotnosť batohu.

Funkčná špecifikácia
Batoh Trek Mate je vyrobený z ľahkého, oderu odolného dvojitého ripstopového polyesteru so zosilnenou základnou časťou. Veľké úložné vrecká poskytujú dostatok miesta na náhradné oblečenie alebo stanové palice a vpredu je samostatná priehradka. Do hlavného priestoru je rýchly a jednoduchý prístup spredu a v prípade potreby je možné zväčšiť objem o ďalších päť litrov pomocou výškovo nastaviteľnej kapucne - veľmi užitočné, ak plánujete prenášať napríklad väčší trekingový stan.

Bezpečné možnosti pripojenia
Tento batoh má bezpečné vrecko na zips na cennosti a viacero vonkajších možností pripevnenia praciek na trekingové palice vrátane praktickej reťaze a popruhov na pripevnenie karimatky pod batoh, aby sa ušetril vnútorný úložný priestor. Batoh Trek Mate je plne pripravený na uloženie hydratačného systému, je tiež kompatibilný s držiakom na fľašu SALEWA® a vreckom na smartfón. Dodáva sa s vodeodolným krytom proti dažďu, uloženým vo vlastnom vyhradenom, samostatnom vrecku.

1291 8670

Dátový list

Pohlavie
Dámske
Druh aktivity
Outdoor
Turistika
Farba
Ružová
Tmavá modrá
Objem batohu
50+ L

Konkrétne Odkazy

Salewa Trek Mate 50+5 W...

184,95 €