Skialp Lyže

Skialp Lyže 

Vytvorte si vlastný set

Váš set: Cena: Zľava:

Skialp Lyže 

Jedná o o kategoriu Superlite lyží,kde som svojím Rockerom 300mm pod špičkou, 87mm stredom a 1180g celkovou váhou tvoria výbornú kombináciu do terénu. S touto lyžou budete pripravený ulyžovať aj veľmi nepriaznivé snehové podmienky.

The Jack špeciál do prašanu. Táto špeciálna prašanovka vie ísť do strednej rýchlosti aj na tvrdom snehu.

Y-King nadväzuje na úspešnom výkone Y konceptu a rozširuje ju.Tieto lyže poskytujú aj výborné parametre pomer cena,výkon a pri svojej šírke a váhe 1500g na 181cm je to ideálna lyža ktorá patrí do volného terénu.Mimoriadna nízka šírka povrchu tela lyže poskytuje šetrenie energie pri výstupoch a taktiež špičku pri zjazde nadnáša.

Dámske lyže Dynafit Baltoro Women 2.0 inšpirované sériou Nanga Parbat a Cho Oyu. Vhodné pre širokú škálu lyžiarov.

Freeridová lyža s nízkou hmotnosťou určená pre používateľov, ktorý vedia čo od lyže požadujú. Je to najlepšia lyža od firmy Hagan na Freeride disciplínu.

Hagan Queen sú dámske lyže, s prepracovaným modelom úspešných pánských lyží Hagan Dragon, ktoré majú rovnakú geometriu a stavbu. Technické parametre sú prispôsobené pre ženské pokolenie.

Skialp lyže Hagan SKY Diver Tento typ lyže patrí medzi medzi najdostupnejšie klasiky. Vďaka 250mm Rockeru zvládne tento typ lyže skutočne každý a pri šírke 75mm pod viazaním pôjde o plynulý prechod z oblúka do oblúka.

Ekonomickejšia varianta optimálnej lyže Chimery TWO a taktiež vzhľadom na jej väčšiu hmotnosť v zjazde sa jej veľmi podobá. Inovovaný nový Sky Rider má optimálnu šírku,hmotnosť,Multiradius a predná časť je zlepšená Rockerom,kde je mierne zdvihnutá v dlžke 330mm. V tejto sérií došlo k zlepšeniu vztlaku a manévrovateľnosti v ťažkom snehu a na tvrdých a...

Lyže Hagan SKY Walker sú určite dobrým spoločníkom pre začiatočníkov. So svojou stredovou šírkou 75mm,presvedčia že ide o vyvážené lyže,ktoré dobre reagujú. Sú spoľahlivé vo všetkých typoch terénu,mierne prepínanie hrán a jednoduchá manipulácia sú ďalšie výhody pre tento ideálne a cenovo dostupný variant.

Lyže Hagan X-Carbon sú technicky vyspelé a spoľahlivé skialpové lyže, veľmi ľahko manévrovateľné na udržanie smeru.

Nová lyža určená už skôr pre výkonnostný skialp.Najužší a zároveň najlahší model v tejto sérií.Tieto lyže sú mäkšie než Y-flow je určená na rýchle a náročné výstupy,kde je minimálna hmotnosť kľúčová.Dole sa taktiež dobre a bezpečne zveziete vďaka tvaru špičky do Y,ktorá má krásne vedenie v ťažšom snehu,lyža je dobre ovládateľná, ale už nie je tak rýchla a...

Nová špičková lyža Hagan Y-King ponúka to najlepšie pre Freeriderov čo sa týka jazdných vlastností hlavne v prašane ale taktiež zvládne aj ťažký a zmrznutý sneh. Vzhľadom na jej šírku pod pätou 107mm už nepôjde až o taký pohodlný traverzový výšlap ako to je pri užších lyžiach ale nič to nemení na fakte že dole to pôjde skutočne parádne hlavne pri vyššej...

Tieto lopaty od Haganu zaručujú výbornú jazdu na všetkých svahoch.Konštrukcia a tvar lyže uľahčuje a garantuje agresívnu jazdu vo všetkých podmienkach.

Ľahko ovládateľné lyže vhodné na dlhé túry. Mount Baker je lyža pre tých, ktorý si chcú užiť jazdu nadol ale pri výšlape nahor je tiež ľahko ovládateľná.Šírka 82mm je ideálna pre jadný výlet kde si zalyžujete na pevnom firnovom podklade. Táto šírka podstatne lepšie umožňuje prechádzať z oblúka do oblúka a taktiež sa vie lepšie správať aj v kôre.

Wayback 88  ECOre je NOVINKOU prichádzajúcej sezóny. Jedná sa o úplne nový univerzálny skitouringový model pánskych lyží. Vďaka špeciálnemu ekologickému jadru ECOre, ktorého hmotnosť je viac než 10% nižšia, sa Vám budú zdať výstupy takmer bez námahy. Nové univerzálne vykrojenie a nový profil špičky umožňujú ľahké ovládanie a sebavedomé správanie lyže aj v...